Mekan Hakkında

TURKCELL VADİ HAKKINDA

2019 yıllında temelleri atılan ve hizmet vermeye başlayan etkinlik mekanımız, 2021 yılı itibari ile Turkcell Vadi olarak kapılarını müzikseverlere açıyor. Turkcell Vadi, İstanbullular için önemli bir buluşma noktası olurken, bir yandan da en güzel anılara ev sahipliği yapacak bir eğlence merkezi olmayı hedefliyor. İstanbul’un unutulmaz konser mekanlarından Rumelihisarı ve Turkcell Kuruçeşme Arena gibi, kendine has ruhuyla dikkat çeken Turkcell Vadi, hem yepyeni ve rahat bir oturma düzenine, hem de etkinliklere göre ayakta izleme imkanına sahiptir. 5400 m2 oturum alanında 2200 kişilik tribün kapasitesi olan alanın sahne önü ayakta seyirci kapasitesi ise 3500’dür.

Restoran ve mağazaları ile İstanbul’un en sevilen yerleşimlerinden biri olan Vadistanbul içinde yer alan Turkcell Vadi, ulaşım kolaylığı ve ferahlatan orman havası ile tüm sanatseverleri yaz gecelerinde ağırlamaya devam edecek.

SPONSORLUKLAR

Türkiye’nin en genç ve en yeni açık hava mekanı Turkcell Vadi’nin İsim Sponsoru Türkiye’nin en önemli telekomünikasyon şirketi Turkcell’dir. Bir diğer sponsoru ise dünyada en çok noktaya uçan Türk Hava Yolları’dır.

KİRALAMALAR

5400 m2 oturum alanında 2200 kişilik tribüne ve 3500 kişilik sahne önü seyirci kapasitesine sahip Turkcell Vadi sahne ve alanını kurumsal ve sanatsal etkinlikleriniz için kiralayabilirsiniz.

 • Turkcell Vadi sahnesi, İstanbul’daki sabit ve en büyük açık hava mekânı sahnesidir.
 • İçerisindeki teknik ekipman son teknoloji ve mekâna özel olarak tasarlanmıştır.
 • Turkcell Vadi’de görme açısı ve tribün ölçüleri dikkate alındığı için kör noktalar bulunmamaktadır.
 • Sanatçı kulisleri, bütün sanatçıların istek ve taleplerine göre özel olarak tasarlanmıştır.

Kiralama talepleriniz ve daha fazla bilgi için kiralama@turkcellvadi.com’a yazabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Levent ve Maslak’ın hemen yanı başındaki Vadistanbul’da yer alan Turkcell Vadi’ye toplu taşıma ile en kolay yoldan, Havaray ile ulaşabilirsiniz.

Havaray ile:
Seyrantepe Metrosu’ndan Vadistanbul AVM’ye 3 dakikada erişim sağlanabiliyor.

Araç ile:
Turkcell Vadi’ye gelenler içinde TEM otoyolundan bağlanan yeni yollar, trafik telaşı yaşamadan ulaşım imkanını sunuyor. Geniş otopark kapasitesi, Turkcell Vadi’deki etkinliklere ücretsiz erişim imkanını sağlıyor.

Etkinlik alanın içerisinde 1 adet yiyecek içecek satış noktası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Vadistanbul içerisinde yer alan birçok restorandan hizmet almak mümkündür.

Turkcell Vadi’ye dışarından yiyecek-içecek getirilmesi güvenlik sebebi ile yasaktır.

Güvenlik sebebiyle aşağıdaki eşyaların Turkcell Vadi’ye sokulması yasaktır:

 • Her türlü yiyecek ve içecek.
 • Silah, kesici alet, parfüm, deodorant gibi patlayıcı ve yanıcı vb. maddeler.
 • Selfie çubuğu, GoPro, taşınabilir şarj cihazları.
 • Profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.)
 • Politik veya hakaret içerikli görsel ya da yazı içeren bütün poster, pankart vb. materyaller.
 • Organizasyon öncesinde Turkcell Vadi yönetimi izni olmaksızın, promosyon ve reklam amaçlı pankartlar, afişler, flamalar, bayraklar, şapkalar vb. materyaller.
 • Diğer konukların görüş açısına engel olabilecek boyutta bayrak, direk, pankart vb. materyaller.
Turkcell Vadi misafirleri Vadistanbul içerisinde yer alan ücretsiz otoparkı kullanabilmektedir.

Kapı girişlerinde yer alan güvenlik ekiplerine bilgi verebilir, info@turkcellvadi.com adresine etkinlik ismini, iletişim bilgilerinizi ve unuttuğunuz ya da kaybettiğiniz eşyanızın özelliklerini içeren bir e-posta gönderebilirsiniz.

Turkcell Vadi etkinlik alanı içerisinde özel olarak yer ayrılan sigara içme alanı, konser öncesi, arada ve konser sonrasında kullanılabilir.
Turkcell Vadi yalnızca etkinlik zamanları açıktır.
Etkinlik günlerinde, misafirlerimizin Turkcell Vadi’ye gelmeye başlamasından herkesin ayrılmasına kadar geçen tüm süreçte profesyonel sağlık ekipleri hazır bulunmaktadır.

Engelli misafirlerimizin Turkcell Vadi’de konforlu bir şekilde ağırlanabilmesi için her türlü altyapı mevcuttur. Özel yardıma ihtiyacı olan misafirlerimiz katılacakları etkinlik öncesinde info@turkcellvadi.com adresine bir e-posta göndererek bizi bilgilendirirse, mekana geldiklerinde Turkcell Vadi ekibi yardım için hazır olacaktır.

Turkcell Vadi’de kablosuz ağ bağlantısı hizmeti sunulmamaktadır.

Turkcell Vadi içerisinde ATM bulunmamaktadır. Turkcell Vadi’nin içinde bulunduğu Vadistanbul Alışveriş Merkezinde yer alan ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: www.vadistanbul.com

Tüm görüş ve önerilerinizi info@turkcellvadi.com adresine e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

Sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz, siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Atlantis Yapımcılık Çerez Politikası’nı okuyabilirsiniz.